nemtom ki volt ez az igazán kedves egyén [15:04], csak szolnék, nem ártott vna megnézni, kik regisztráltak az oldalon(..különös tekintettel a 6.névre..) mielőtt ilyeneket írsz :P
eszti
2007.01.07. 20:50
Berczelédi babájára én nyomtam nemet és tudtam hogy beleköttök... a színvonal maradt az évek viszont telnek. gj az osztálynak:)
2007.01.07. 20:13
no comment lol...
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:13
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:12
és msot miér küldte el 2szer.. na mind1 pá
2007.01.07. 20:12
Héé noobok az én email címem [email protected] és nem [email protected] .... Köszke h mindenki megjegyzi a .net-et!! bbzomglolkkgggtfo szal wow
2007.01.07. 20:11
Héé noobok az én email címem [email protected] és nem [email protected] .... Köszke h mindenki megjegyzi a .net-et!! bbzomglolkkgggtfo szal wow
2007.01.07. 18:28
ha ma nincs kiírva csányi csilla keddre csak hétfőre akkor az para? :[
2007.01.07. 15:04
sd-ről szerintem senki nem is akar tudni semmit
2007.01.07. 13:53
mellesleg nem tudom ki az a nagyon kedves ember aki nem örül Berczinek...
2007.01.07. 13:52
sd-ről senki nem tud semmit...
2007.01.07. 11:26
sztem azt a részt senki nem nézi:)
2007.01.06. 11:58
tényleg nem néz ki rosszul. egyébként az osztály részhez hozzá lehtene adni vivit meg ***** *****-ot
2007.01.05. 21:02
ez a designe tök jó! végre látni vmi változást! infók frissítve, 2 szavazás is van, szinte el se hiszem!